skip to Main Content

ПІД ЧАС ЗАТРИМАННЯ В.О. МІНІСТРА ЛОЗИНСЬКОГО ГРОШОВИХ КОШТІВ У ЗАЗНАЧЕНИХ НАБУ РОЗМІРАХ ВИЯВЛЕНО НЕ БУЛО, – ЗАХИСНИК ОЛЕКСАНДР ТАНАНАКІН

“На офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України та на сторінках ЗМІ поширюються відомості про затримання заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя Лозинського в контексті того, що: «Його затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 400 тис. дол. США. Ці кошти він одержав за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання».
Разом з тим, вважаю необхідним повідомити, що Лозинського не затримували під час одержання неправомірної вигоди. Під час затримання він перебував один, а єдине, що було вилучено в ході його обшуку – це мобільний телефон та ключі від автомобілю.
Жодних грошових коштів, а тим більше у розмірах, зазначених НАБУ, виявлено та вилучено у пана Лозинського не було.
Наразі, Національним антикорупційним бюро умисно використовується маніпулятивна тактика інформування суспільства з метою штучного створення уяви про винуватість Лозинського та формування його негативного образу. Вважаю, що такі дії НАБУ, до обрання запобіжного заходу, є звичайною та розповсюдженою тактикою тиску на суд.
Крім того, в ЗМІ поширюється повідомлення про звільнення Лозинського з займаної посади.
Однак, необхідно зазначити, що таке звільнення відбулось навіть до повідомлення йому про підозру та надання оцінки судом обґрунтованості підозри, лише на підставі повідомлення прес-служби НАБУ в ЗМІ, що не може вважатися законним та прийнятним в демократичному суспільстві.
На даний час, поверхневе ознайомлення з обставинами даної справи дає підстави стверджувати, що мало місце залучення агентів під прикриттям, завданням яких часто є провокування злочинів для подальших політичних маніпуляцій.
Прохання до ЗМІ утриматись від неперевірених публікацій щодо вказаної справи та оприлюднювати лише точну та достовірну інформацію, – резюмував адвокат підозрюваного Олександр Тананакін.
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top