skip to Main Content

На суддю, який дозволив слідчі дії щодо скандального Павла Вовка, можуть відкрити дисциплінарну справу

На суддю, який дозволив проведення слідчих дій щодо ексголови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та його колег, можуть відкрити дисциплінарну справу.

Йдеться про суддю Мелітопольського міськсуду Запорізької області Віктора Фоміна, повідомляєСлідство.Інфо.

«Члени Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 18 вересня розглядатимуть питання про притягнення мене до дисциплінарної відповідальності», – написав він.

Як додав суддя, Вища рада правосуддя розглядатиме скаргу адвоката Андрія Зайця, який представлятиме інтереси колишнього голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.

«Під час роботи в Солом’янському суді я давав дозвіл на проведення слідчих дій у справі про можливе незаконне збагачення Вовка та інших суддів Окружного адміністративного суду Києва», – розповів Фомін.

Водночас Фомін відмовився розповідати, про які саме слідчі дії йдеться, пославшись на таємницю слідства.

Своєю чергою адвокат Павла Вовка Андрій Заєць заявив, що «не пам’ятає» деталі скарги.

За словами судді Фоміна, дисциплінарна справа щодо нього може завадити йому брати участь у конкурсі у Вищу раду правосуддя. Адже догана, яку він отримав торік, унеможливила його участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України 2 серпня, вручила підозри чотирьом суддям, які проходять по справі Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК).

26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками до Окружного адмінсуду Києва.

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов, імовірно, суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка і його заступника Євгена Аблова. Зазначені особи фігурують у справі про організацію винесення cвідомо неправосудних судових рішень і втручання в діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/09/04/na_suddyu_yakyy_dozvolyv_slidchi_dii_shchodo_skandalnogo_pavla_vovka_mozhut_1639531

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top