skip to Main Content

НАБУ ТА САП НАМАГАЛИСЬ ВРУЧИТИ ПІДОЗРУ КОЛИШНЬОМУ ПРЕДСТАВНИКУ УКРАЇНИ В ЄСПЛ БОРИСУ БАБІНУ

НАБУ прийшло до колишнього представника України в Європейському суді з прав людини Борису Бабіну. Таку інформацію повідомив на своїй сторінці адвокат Ілля Новіков з посиланням на сторінку пана Бориса.

В свою чергу Борис Бабін на своїй сторінці зазначив: Вельмишановні друзі. Сьогодні САП та НАБУ спробували вручити мені підозру за ст. 191 КК через мою діяльність на посаді Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ. Така цікава процесуальна діяльність у нинішніх політичних умовах мене жодним чином не дивує. Обрана для цього замовниками цього шоу дата Дня Злуки також красномовна. Підозру цю розцінюю як найвище визнання своєї діяльності у 2014-2020 з протидії агресорові. Суїцидальних намірів не маю, виїжджати в Крим чи РФ також. Настрій бойовий. Буду вдячний усім за підтримку моєї родини. Смерть російським окупантам!

НАБУ пришло к бывшему представителю Украины в ЕСПЧ Борису Бабину

Опубліковано Ильєю Новиковим Середа, 22 січня 2020 р.

ДОВІДКОВО

Борис Володимирович Бабін (нар. 12 березня 1981ЄвпаторіяКримська областьУкраїнська РСР) — український науковець, громадський і політичний діяч, доктор юридичних наукпрофесор

Завідував кафедрою адміністративного і кримінального права Одеської національної морської академії, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету (з 2016 року)[2][3]. Експерт Української морської незалежної профспілки, Кримськотатарського ресурсного центру, Фонду дослідження та підтримки корінних народів Криму, експерт ad hoc ОБСЄ, Ради Європи та Minority Rights Group International, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини (06.2015[4]-12.2015[5]), Завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України[6]Представник Президента України в Автономній Республіці Крим (з 17.08.2017 по 2.12.2018).

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top