skip to Main Content

Обвинувальний акт щодо прокурора, підозрюваного в отриманні хабаря розміром $25 000, направлено до суду

Обвинувальний акт щодо прокурора, підозрюваного в отриманні хабаря в розмірі $25 000 за зміну кваліфікації кримінального провадження, направлено до суду. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Слідством встановлено, що прокурор у змові з цивільною особою, яка виконувала функції посередника, вимагала та отримала $25 000 від учасника кримінального судочинства. За ці кошти він обіцяв не привертати громадянина до кримінальної відповідальності, змінити кваліфікацію злочину за фактом шахрайства у великих розмірах, а також надалі сприяти звільненню громадянина від кримінальної відповідальності», – йдеться в повідомленні.

У березні 2020 прокурор і його спільник були затримані під час передачі неправомірної вигоди в сумі $25 000. Під час затримання пособник намагався позбутися неправомірної вигоди й викинув кошти у вікно.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Джерело: mind.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top