skip to Main Content

Начальнику підрозділу «міністерства зв’язку та масових комунікацій» окупаційної адміністрації РФ в Луганській області повідомили про підозру

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області посадовій особі незаконно утвореної окупаційної адміністрації РФ в Луганській області – «ради міністрів ЛНР» повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). Наразі зазначену особу оголошено у розшук.

За даними слідства, у січні 2017 року мешканка Луганської області обійняла посаду «начальника відділу систем телерадіомовлення та мережі Інтернет» у так званому «міністерстві зв’язку та масових комунікацій» окупаційної адміністрації РФ на тимчасово окупованій території. Вказана особа станом на сьогодні продовжує організовувати політику у сфері інформування, комунікації з псевдодержавними ЗМІ та формування через них суспільної думки. У своїй діяльності підозрювана відкрито веде антиукраїнську пропаганду з метою зміни меж території та державного кордону України.

Наразі Сєвєродонецький міський суд Луганської області задовольнив клопотання прокуратури щодо затримання підозрюваної з метою приводу до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування, яке здійснюється слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, триває.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=267503

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top