skip to Main Content

Нацполіція заявляє про викриття «схеми» «Укренерго», що завдало збитків державі на 40 млн грн

Національна поліція заявляє про викриття «схеми» привласнення посадовцями ДП «НЕК «Укренерго» державних коштів, що завдало державі збитків більше ніж на 40 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

«Нацполіція викрила «схему» привласнення посадовцями ДП «НЕК «Укренерго» державних коштів», – зокрема повідомляє прес-служба і додає, що «у межах кримінального провадження було встановлено та задокументовано факти злочинної діяльності посадових осіб енергетичної компанії під час проведення конкурсних торгів із закупівлі товарів, робіт і послуг для потреб підприємства. За попередніми даними сума збитків становить понад 40 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється що станом на 5 вересня 2019 року в офісних приміщеннях компанії  та за місцем проживання «осіб, причетних до протиправної діяльності», правоохоронцями було санкціоновані обшуки, досудове розслідування триває.

Варто додати, що за інформацією прес-служби  НЕК «Укренерго», 5 вересня, вранці,  в центральному офісі компанії по вул. С.Петлюри, 25 та 27 в Києві Головне слідче управління Національної поліції в Київській області розпочало обшуки і «на кілька годин заблокували роботу компанії».

Пізніше співробітники компанії повернулися на робочі місця, правоохоронці вилучили документи та отримали доступ до офісної техніки.

В компанії уточнили що правоохоронцями було проведено обшук в помешканнях п’яти керівників «Укренерго» вищої та середньої ланки, керівників регіональних центрів забезпечення будівництва та закупівель відокремлених регіональних підрозділів компанії.

Прес-служба зазначила, що «керівництво «Укренерго» та працівники виконують всі вимоги правоохоронців та надають повне сприяння під час виконання слідчих дій».

Крім того повідомляється, що дозвіл на проведення обшуків правоохоронцям надав Печерський районний суд Києва 12 серпня 2019 року  у кримінальному провадженні, яке було відкрито в жовтні 2018 року.

Приводом для обшуків, повідомляють в «Укренерго», стало «припущення Нацполіції щодо ймовірних порушень під час публічних закупівель товарів та робіт, які компанія проводила з 2016 року. При цьому наразі залишається незрозумілим, в яких саме правопорушеннях підозрюють працівників Укренерго і яку шкоду вони заподіяли».

Джерело: https://mind.ua/news/20201710-nacpoliciya-zayavlyae-pro-vikrittya-shemi-ukrenergo-shcho-zavdalo-zbitkiv-derzhavi-na-40-mln-grn

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top