skip to Main Content

Організація незаконного перетину держкордону в бік Росії – ДБР повідомило про підозру митнику та його спільникам

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали головного державного інспектора митного посту «Куп’янськ» Слобожанської митниці Держмитслужби та двох його цивільних спільників за організацію незаконного перетину державного кордону України (ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, незаконний канал перетину державного кордону в бік Російської Федерації діяв на території Куп’янського району Харківської області поза офіційними пунктами пропуску. Вартість «послуги» складала 1500 доларів США з однієї особи.

13 березня 2020 року головного державного інспектора Харківської митниці ДФС та двох його спільників затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу після одержання 4500 доларів США за незаконне переправлення осіб до РФ.

14 березня 2020 року затриманим повідомлено про підозру у організації незаконного перетину державного кордону України (ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління СБУ в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/organizaciya-nezakonnogo-peretinu-derzhkordonu-v-bik-rosii-dbr-povidomilo-pro-pidozru-mitniku-ta-yogo-spilnikam

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top