skip to Main Content

Під час обшуку у львівській Укртрансбезпеці знайшли коробку з грошима «для Пані» та «СБУ»

У кухні адміністративної будівлі Укртрансбезпеки у Львівській області під час обшуку у справі про хабарництво поліція виявила в одній із шаф картонну коробку з грошима, які були завернуті в аркуші паперу та мали різні надписи. Майже 11 тис. грн були завернуті в аркуш з надписом «СБУ», 5750 доларів – «для Пані». Про це стало відомо з ухвали Галицького районного суду, яку опублікували 15 березня, пишуть «Наші гроші.Львів».

Також 850 грн були обгорнуті аркушом з надписом «03-04.03», 700 грн – «02-03.18», 650 грн – «принтер новий», 1923 грн – «Великобрит Е4», 700 грн – «01-02.03».

Обшук проводили у справі про 1 тис. доларів хабара, який, за повідомленням поліції, вимагала начальник відділу надання адміністративних послуг управління Укртрансбезпеки (Державна служба України з безпеки на транспорті) у Львівській області за видачу десяти дозволів на міжнародні перевезення вантажів. У якості посередника виступав її чоловік. Як повідомляє ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», начальника звати Мирослава Коваль. А її чоловік ще у 2017 році працював головним спеціалістом відділу водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Окрім коштів у коробці, під обшуку в службовому кабінеті в жіночій сумці знайшли 2652 дол., 6 тис. грн та 15 євро, які затримана назвала «особистим майном». На ці кошти суд наклав арешт.

Водночас суд вирішив не арештовувати гроші із коробки, які знайшли на кухні, тому що не встановили, чиї вони. Під час їх виявлення та вилучення «жодна особа не зголосились слідчому про належність вказаних коштів».

Крім того, 6 березня суд призначив підозрюваній запобіжний захід у виді тримання під вартою до 4 травня з можливою альтернативою – 35,24 тис. грн застави. При цьому підозрювана за 2016 рік задекларувала 14 тис. доларів, 1,5 тис. євро та 50 тис. грн готівки, а її чоловік Сергій Коваль – 8,1 тис. дол. та 90 тис. грн.

Джерело: Під час обшуку у львівській Укртрансбезпеці знайшли коробку з грошима «для Пані» та «СБУ»

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top