skip to Main Content

ПІД ЧАС ОБШУКУ В УКРАЇНСЬКОМУ КІБЕР АЛЬЯНСІ АДВОКАТУ НЕ ДАЮТЬ КОНФІДЕНЦІЙНО ПОСПІЛКУВАТИСЬ З КЛІЄНТОМ (+ВІДЕО)

Поліція проводить обшуки за місцем реєстрації трьох активістів та співзасновників ГО “Український Кібер Альянс”.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці організації у Facebook.

“Ранком 25 лютого у громадських активістів та співзасновників ГО “Український Кібер Альянс”… проводяться обшуки за місцем їх реєстрації. Наразі ми не маємо більш детальної інформації щодо причини таких дій. Ми пов’язуємо такі дії Національної поліції України з політичним тиском на наших активістів”, – зазначили в організації.

В 2018 році була інша справа за ч.1 ст. 361 КК України, яка слухалась в закритому режимі. Справа була відкрита, як зазначало слідство, за фактом втручання до серверів Головного територіального управління юстиції Одеської області та встановлення шкідливого програмного забезпечення. Справа 2018 року, за інформацією, наявною в Спеціальних кореспондентів, нічим не закінчилась, оскільки не вдалось довести наявність складу злочину. За інформацією від анонімних джерел обидві справи активісти вважають політичним тиском на них.

Під час сьогоднішнього обшуку адвокату не давали змоги поспілкуватись конфіденційно з клієнтом в рамках реалізації принципу надання безперервної правової допомоги. Адвокат просив відійти представників поліції на один метр за для того, щоб поговорити з клієнтом конфіденційно, на що працівники поліції заявляли, щоб спілкувались так, їм ніхто не перешкоджає.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top