skip to Main Content

Підрядників звинуватили у розтраті 20 мільйонів гривень під час будівництва казарм на Волині і Полтавщині

Висновками проведених експертиз, зокрема будівельно-технічної, судово-економічної та почеркознавчої, підтверджено злочинну діяльність групи осіб

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру трьом посадовцям підрядного підприємства за фактами розтрати коштів, виділених на будівництво казарм, несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

За даними слідства, засновник, директор та бухгалтер підрядного підприємства, яке виграло тендер на будівництво казарм поліпшеного планування, діючи як організована група, здійснили розтрату понад 20 млн грн, виділених з бюджету на будівництво казарм у м. Новоград-Волинський Житомирської області та м. Кременчук Полтавської області.

Ці кошти вони легалізували шляхом переведення на рахунки підконтрольних підприємств та придбання автомобіля «Mercedes-Benz».

У ході проведених 10 обшуків за місцями проживання цих осіб та офісному приміщенні на території м. Києва.

Висновками проведених експертиз, зокрема будівельно-технічної, судово-економічної та почеркознавчої, підтверджено злочинну діяльність групи осіб.

Наразі вживаються заходи щодо забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

Джерело: Офіс генпрокурора

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top