skip to Main Content

Понад 10 млн грн збитків – за незаконне видобування торфу судитимуть керівника підприємства

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного із приватних акціонерних товариств за самовільне захоплення земельної ділянки, незаконне видобування корисних копалин, зловживання повноваженнями та легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом (ч. 1 ст. 197-1, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 240, ч. 2 ст. 364-1 КК України).

За даними слідства, керівник підприємства самовільно зайняв земельні ділянки площею понад 220 га, на яких без спеціального дозволу незаконно видобував, а у подальшому збував торф. Доходи від його реалізації обвинувачений легалізовував шляхом проведення фінансових операцій на рахунках товариства. За результатами експертиз установлено, що такими діями державі завдано збитків на загальну суму понад 10 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top