skip to Main Content

Посадовця Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ за розкрадання понад 600 тисяч грн чекає суд

Прокурорами військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України та слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань закінчено досудове розслідування щодо колишнього виконуючого обов’язки директора державного підприємства зі сфери управління Міністерства оборони України, який на даний час обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ.

Беззаперечними доказами, зібраними військовими прокурорами, встановлено, що вказана службова особа, користуючись своїм службовим становищем,  заволоділа, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від приватного підприємства, грошовими коштами в сумі 482 тис. грн., які були виділені Міністерством оборони України та передбачалися для будівництва житла, оскільки очолюване ним ДП виступало генеральним підрядником із будівництва житлового будинку для військовослужбовців в одному з обласних центрів.

Крім того, обвинувачений привласнив закуплені за гроші державного підприємства та отримані ним у постачальників товарно-матеріальні цінності  на суму понад 130 тис. грн.

27.02.2020 фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

30.03.2020 справу щодо вказаного посадовця МОУ скеровано до суду.

Джерело: https://vppnr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=269900

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top