skip to Main Content

Потрібен резонанс! Це потворність!!! Історичний центр Києва знищать, міністр – «голос Майдану» дозволив. ФОТО

Міністерство культури України погодило скандальну забудову у одному з історичних районів Києва.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат Сергій Лещенко.

Звести нову багатоповерхівку мають на Вознесенському узвозі.

«Тишком-нишком, за розмовами про автокефалію, Міністерство культури на чолі з Євгеном Нищуком погодило проект багатоповерхівки у історичному центрі Києва – на Вознесенському узвозі, 28-30. Це проект будинку-потвори під назвою «Подолград Вінтаж», – зазначив Лещенко.

Уже понад рік зупинити скандальне будівництво вимагають активісти, адже воно порушує всі будівельні норми.

«А тепер виявляється, що Мінкульт дає «зелене світло» цій варварській забудові, яка знищує культурний шар та будується з порушенням законодавства у сфері культурної спадщини», – йдеться у дописі.

Зазначається, що Мінкульт видав цей дозвіл забудовнику, який не зупинив будівельні роботи навіть після забороняючих приписів від ДАБІ.

Відзначимо, що така новина сильно обурила українців, про що вони і пишуть у соціальних мережах.

«Зламав очі… Історичний центр міста. Я розумію, що архітектор заручник замовника, але ж… сором», «Падлоград», «Який жах», «Жах! Ще потворніший за будинок монстра», «Це ж голос Майдану», – пишуть у коментарях до публікації.

Раніше ж повідомлялося, що в Україні вступили в силу обмеження, щодо максимальної щільності забудови, з’явилися цифри про кількість осіб, які проживають на одному гектарі.

З 1 вересня 2018 року в нових державних будівельних нормах введені граничні показники щільності населення мікрорайону 150-450 чол/га. При плануванні нового мікрорайону показники щільності населення в великих і найбільших містах припускається підвищувати не більше ніж на 20%. Це означає, що на 1 гектар щільність не повинна перевищувати 540 чоловік.

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top