skip to Main Content

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох депутатів, які сприяли окупації півострова

Прокуратурою автономії спільно з Головним управлінням СБУ в АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у 2014 році депутати Севастопольської міської ради АР Крим VI скликання прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким Російська Федерація намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їхнє незаконне входження до складу РФ на правах суб’єкта федерації.

Своїми діями депутати завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності, недоторканості України, а також сприяли окупації Російською Федерацією півострова.

У зв’язку з тим, що вони переховуються від органів досудового розслідування та суду на тимчасово окупованій території АР Крим, обвинувальні акти направлені до суду в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia).

Загалом прокуратура автономії скерувала до суду 25 обвинувальних актів щодо депутатів Севастопольської міської ради.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=271418

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top