skip to Main Content

ПРОКУРОРИ ТА СЛІДЧІ УПРАВЛІННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ГПУ НЕЗАКОННО ВТРУЧАЮТЬСЯ В ДІЯЛЬНІСТЬ АДВОКАТА ТА СУДДІВ

Прокурори та слідчі управління спеціальних розслідувань ГПУ порушують професійні права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності.

Про це повідомляє Судовий репортер з посиланням на сторінку у Фейсбуці  адвоката Олександра Шадріна.

Наприклад, у цих ухвалах вони отримали тимчасовий доступ до моїх трьох мобільних телефонів (вони зазначені у Єдиному реєстрі адвокатів України). Тому мені доведеться з цього приводу звертатись до ДБР, а якщо їх туди призначать, то це буде прямий конфлікт інтересів.
https://erau.unba.org.ua/profile/16806

Крім того, працівники цього управління неодноразово втручались в діяльність судових органів. Від прямих необгрунтованих погроз слідчого – колегії суддям вносити відомості до ЄРДР за розголошення данних досудового розслідування (на стадії судового розгляду!) з приводу намагання потайки етапувати обвинуваченого до СІЗО СБУ для наступного застосування до нього тортур (документ став доступний у системі електронний суд), то ж обвинувачений одразу заявив про фальсифікацію свого підпису на відповідній постанові начебто про свою згоду.

А ще прокурори здійснили позапроцесуальний тиск на колегію апеляційного суду.
Жодним іншим чином неможливо пояснити повторну свавільну зміну запобіжного заходу під час судового розгляду обвинуваченому без жодного доказу його причетності до злочину взагалі, щодо якого є вже 2 коммунікації з приводу ненадання медичної допомоги та порушення права на свободу, враховуючи попередню практику цього суду, відповідно до якого вони взагалі відмовляли у відкритті апеляційних проваджень. І це при тому, що ухвала на момент винесення рішення уже припинила свою дію!

http://reyestr.court.gov.ua/Review/85833405

Вважаю, що працівники управління спеціальних розслідувань ГПУ мають бути у повному складі звільнені без права зайняття державних посад пожиттєво з кримінально-процессуальною процедурою перевірки їх попередньої діяльності на предмет вчинення ними злочинів.

Отже, сподіваюсь, Володимир Зеленський застосує своє право вето при розгляді відповідного законопроекту.

Чому я проти того, щоб прокурори та слідчі управління спеціальних розслідувань ГПУ були автоматично і без конкурсу…

Gepostet von Oleksandr Shadrin am Dienstag, 10. Dezember 2019

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top