skip to Main Content

Пропозиція щомісячних хабарів правоохоронцю – ДБР затримало 7 керівників лісгоспів Івано-Франківщини

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали сімох керівників державних підприємств у сфері лісогосподарської діяльності, що пропонували надати неправомірну вигоду керівнику одного із відділів УСР в Івано-Франківській області ДСР НП України.

За попередньою інформацією, група осіб у складі 7 керівників державних підприємств у сфері лісогосподарської діяльності пропонували начальнику одного з відділів УСР у Івано-Франківській області ДСР Нацполіції щомісячну неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США із кожного підприємства. Хабар надавався за невтручання правоохоронців у господарську діяльність підприємств та не реагування правоохоронцями на виявлені правопорушення.

10 вересня 2020 року слідчі ДБР в порядку статті 208 КПК України затримали 7 керівників ДП одночасно, після надання неправомірної вигоди кожен по 1000 доларів США правоохоронцю на загальну суму 7000 доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище вчиненому за попередньою змовою групою (ч.3 ст.369 КК України).

У разі доведення вини, затриманим керівникам лісгоспів загрожує покарання у  позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід Івано-Франківське управління ДСР Нацполіції та Івано-Франківське управління ДВБ Нацполіції.

Джерело: dbr.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top