skip to Main Content

Рейдерське захоплення «Столичного»

Влада Молчанова понад рік тероризує продавців ринку «Столичний» та влаштовує «вибухові» провокації.

Не так давно ринок «Столичний» зачинив свої двері для відвідувачів через загрозу мінування. Тоді, 3 червня 2021 року, поліція застосувала підрозділи спецпризначенців: кінологів та саперів, тому під час пошуку вибухівки територія ринку нагадувала військовий об’єкт.

У вирі подій мало хто звернув увагу на справжню причину такої активності з боку правоохоронців, та це і є головною темою протистояння¸ адже справа у боротьбі Stolitsa Group на чолі з Владою Молчановою за право володіти фінансовими потоками з ринку «Столичний».

До речі саме працівники МВС України стримували тітушок Молчанової, що шукали привід для провокації біля ринку «Столичний».

Зауважимо, що «активісти» не раз погрожували продавцям ринку, а з підвладних Молчановій каналів інформації надходила недостовірна інформація щодо прав власності над об’єктом. Наприклад, на telegram-каналі Ринок «Столичний» почали з’являтись повідомлення, в яких зазначалось: «Жодного рейдерського захоплення не відбувається. У 2020 році Рустем Абдукадиров незаконно захопив ринок «Столичний». Просимо дотримуватись вказівок ринку ТОВ «ОІЛСІ» та ТОВ «РСГП Столичний».

Головне – засновником ТОВ «РСГП Столичний»є три компанії: ТОВ «Сучасні ринкові новації», ТОВ «Укрспецторг» і ТОВ «Укртехніка». В кожній з цих компаній фігурує МОЛЧАНОВ ІВАН ОЛЕГОВИЧ та литовський підприємець Туменас Раймондас, який являє собою головного інвестора групи компаній Stolitsa Group. Додамо, що всі три фірми-засновники ТОВ «РСГП Столичний» в свою чергу засновані кіпрським офшором «Намбел Холдінгс Лімітед».

Влада Молчанова приховує інформацію про сімейне положення, але дивно, що компанія, з якою підприємців ринку «Столичний» змушують підписувати договори, фактично належить Молчанову Івану Олеговичу. До того ж всі кошти йдуть на Кіпр, де вони назавжди осідають на рахунках недобросовісних бізнесменів замість підтримки України в плані бюджетних надходжень зі сплати податків.

Нагадаємо, Stolitsa Group у найближчі 7 років зведе на Мінському масиві 32-і багатоповерхівки. Як повідомляють джерела, Владі Молчановій вдалось пролобіювати дане рішення шляхом підкупу депутатів Київради, а також підпалу закинутої будівлі на території агрокомбінату «Пуща-Водиця».

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top