skip to Main Content

Роботи з модернізації ТЕЦ у Криму на замовлення РФ – у Дніпрі викрито керівників конструкторського бюро (ФОТО)

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито трьох керівників конструкторського бюро на фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

    

За даними слідства, група осіб організувала конструкторське бюро у місті Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму, а саме здійснювало модернізацію об’єктів енергетичної інфраструктури – теплоелектроцентралей на півострові.

Щоб приховати злочинну діяльність вони створили декілька компаній в Російській Федерації, від імені яких брали участь в тендерах та укладали угоди на виконання робіт.

В ході санкціонованих обшуків в офісному приміщенні конструкторського бюро та за місцем мешкання правоохоронцями вилучено технічну документацію, платіжні картки російських банків, печатки утворених на території РФ афілійованих компаній та грошові кошти у розмірі 605 тис рублів, 230 тис гривень та 12 тис доларів США.

Джерело: Роботи з модернізації ТЕЦ у Криму на замовлення РФ – у Дніпрі викрито керівників конструкторського бюро (ФОТО)

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top