skip to Main Content

Розкрадання 1,2 млрд грн кредиту: суд розгляне клопотання про зміну запобіжного Каленському

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Вищий антикорупційний суд завтра планує розглянути клопотання про зміну запобіжного заходу члену Ради Національного банку України Миколі Каленському. Його, а також ще кількох осіб, підозрюють у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого НБУ ПАТ “ВіЕйБі Банк”. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

Повідомляється, що 25 лютого о 9:05 відбудеться розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу члену Ради Національного банку України.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід члену Ради Національного банку України Миколі Каленському у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Як повідомлялося, вісьмом колишнім та чинним службовим особам Національного банку України, ПАТ “ВіЕйБі Банк” та службовцям приватного сектору повідомлено про підозру у заволодінні грошовими коштами стабілізаційного кредиту Нацбанку в сумі 1,2 млрд грн.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1854152-rozkradannya-1-2-mlrd-grn-kreditu-sud-rozglyane-klopotannya-pro-zminu-zapobizhnogo-kalenskomu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top