skip to Main Content

СБУ ПОВТОРНО ВІДКРИЛО СПРАВУ НА ПАВЛОВСЬКОГО ПІСЛЯ ЙОГО ВІДМОВИ ЗАМГЕНПРОКУРОРА ТРЕПАКУ ОБМОВИТИ МАНГЕРА ПО СПРАВІ ГАНДЗЮК

Фігуранту справи щодо нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк Ігореві Павловському оголосили нову підозру за низкою статтей, зокрема — у створення злочинної організації у Херсоні. По всьому місту проводяться обшуки.

Цю інформацію “Слідству.Інфо” підтвердив заступник генпрокурора Віктор Трепак.

За словами Трепака, Павловсього також підозрюють, зокрема, в умисному пошкодженні чужого майна, завданні легких тілесних ушкоджень, хуліганстві та інших правопорушеннях.

Окрім цього, наразі працівники прокуратури та Служби безпеки проводять обшуки по всьому Херсону. Як повідомив заступник генпрокурора, правоохоронці проведуть сьогодні, 20 січня, близько 30 обшуків, а також оголосять підозри іншим фігурантам. Деталей Трепак поки що не вказував.

Натомість, адвокат Мангера по справі Катерини Гандзюк Андрій Левковець стверджує, що СБУ пів року підозрювало Павловського в причетності до нападу на Гандзюк і утримувала його в СІЗО.

Після цього, самі ж відмовились від попереднього задуму і змінили підозру Павловському, прибравши з неї напад. Потім Павловський був доставлений в судове засідання, де заявив під запис, що Мангер не має жодного відношення до справи. І це, за словами адвоката, навіть не зважаючи на те, що в переддень допиту до нього приїздив особисто заступник Генпрокурора і рекомендував здійснити наклеп на Владислава Мангера, натякаючи на те, що якщо відмовиться, то будуть проблеми.

Андрій Левковець Спеціальним кореспондентам повідомив, що до Павловського приїздив заступник Генпрокурора Віктор Трепак.

Адвокат стверджує, що в них, як у сторони захисту, є аудіозаписи допиту.

Зараз СБУ знову вручає підозру Павловському. Доказів немає, підстав немає… Просто тому, що не захотів брехати в якості свідка,- резюмував адвокат Андрій Левковець.

СБУ полгода подозревало Павловского в причастности к нападению на Гандзюк и держало его в СИЗО.После от этой идеи сами…

Опубліковано Andrii Levkovets Понеділок, 20 січня 2020 р.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top