skip to Main Content

СБУ викрила посадових осіб Обухівської міської ради на незаконному відчуженні земельної ділянки

Через дії зловмисників понад півтисячі громадян не отримають соціального житла.

На Київщині Служба безпеки України викрила посадових осіб Обухівської міської ради на незаконному відчуженні земельної ділянки, що належить до комунальної власності.

За оцінками експертів оборудка завдала державі понад 4 мільйони гривень збитків, – повідомляє 1NEWS.

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що протиправний механізм організували міський голова разом із керівниками земельного та юридичного відділів, членами виконкому міськради та депутатом ще однієї міськради області.

Під виглядом реалізації у столичному регіоні державних соціальних програм із забезпечення житлом учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб зловмисники вивели із власності громади один гектар землі.

Ділянку, оформлену на підставних осіб місцевого обслуговуючого кооперативу, зловмисники передали київському забудовнику під зведення елітного комерційного житла.

Прибуток від продажу квартир у житловому комплексі мав осісти у кишенях посадовців.

Через дії зловмисників понад півтисячі громадян не отримають  соціального житла. Наразі на незаконно вилучену земельну ділянку накладено арешт.

Джерело: https://1news.com.ua/ipol/sbu-vykryla-posadovyh-osib-obuhivskoyi-miskoyi-rady-na-nezakonnomu-vidchuzhenni-zemelnoyi-dilyanky.html

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top