skip to Main Content

СБУ викрила схему постачань неякісних боєприпасів у ЗСУ

Правоохоронці Сумської області відкрили кримінальне провадження за статтею про державну зраду за фактом постачань у ЗСУ неякісних артилерійських снарядів, повідомляє пресслужба СБУ.
У Сумській області контррозвідка Служби безпеки України викрила і заблокувала схему постачань частинам Збройних сил України боєприпасів, які не відповідають технічним вимогам. Про це 15 січня повідомляє пресслужба СБУ.


За даними попереднього слідства, київська комерційна структура уклала державний контракт із Міністерством оборони України на виготовлення і постачання артилерійських снарядів. Згідно з умовами замовлення, фірма отримала понад 50 млн грн, проте виготовлені снаряди виявилися непридатними для використання.

Організоване фігурантами виробництво снарядів, за попередніми висновками, здійснювали в кустарний спосіб у непристосованих приміщеннях. Відповідно до проведених досліджень, виготовлену ними військову продукцію не може бути прийнято на озброєння ЗСУ. У зв’язку із цим запобігли ймовірному використанню цих боєприпасів.

Під час обшуків в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів правоохоронці вилучили технічну та фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку й інші докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до злочинної схеми.

Джерело: СБУ викрила схему постачань неякісних боєприпасів у ЗСУ

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top