skip to Main Content

Службовця комунального підприємства судитимуть за розтрату понад 170 тис грн, виділених на ремонт столичних будинків

Київська місцева прокуратура № 1 направила до Голосіївського районного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно службовця КП «Київжитлоспецексплуатація» за фактом пособництва у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 5 ст. 27 ч. ч. 2, 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За матеріалами досудового розслідування, провідний інженер відділу технічного нагляду комунального підприємства у 2018 році, діючи в інтересах підрядної організації, підписав акти приймання виконаних робіт, усвідомлюючи неповне та неякісне виконання товариством своїх зобов’язань з проведення капітального ремонту житлових будинків у Голосіївському районі столиці. Внаслідок таких дій бюджету столиці було завдано понад 170 тис грн збитків.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=271375

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top