skip to Main Content

Справу ексголови Апеляційного суду Криму Чорнобука розгляне Печерський суд Києва

Справу колишнього голови Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука розглядатиме Печерський районний суд Києва, повідомила прокуратура АР Крим у своєму Telegram-каналі. Чорнобука звинувачують у державній зраді.

“Сьогодні, 29 жовтня 2019 року, Київський апеляційний суд за результатами розгляду клопотання прокуратури автономії про визначення територіальної підсудності, визначив Печерський районний суд Києва, як суд, який розглядатиме обвинувальний акт стосовно колишнього голови Апеляційного суду АР Крим”, – йдеться в повідомленні.

У 2014 році колишній суддя активно підтримував анексію українського півострова Росією і закликав підлеглих вчити законодавство і отримувати паспорти РФ. Обвинуваченому інкримінують заподіяння шкоди соборності України, сприяння становленню і зміцненню окупаційної влади на півострові і надання іноземній державі допомоги у проведенні підривної діяльності проти України.

Нагадаємо, 3 листопада 2018 року правоохоронці затримали Чорнобука у Києві, за два дні Голосіївський районний суд відправив його під арешт. 10 червня 2019 року Апеляційний суд Києва звільнив екссуддю з-під варти.

У липні правоохоронці провели обшук за місцем проживання екссудді у Дніпрі. Того ж дня йому оголосили підозру у державній зраді. Чорнобуку вдалося втекти від правоохоронців, прокуратура АРК оголосила його в розшук.

Валерій Чорнобук очолив Апеляційний суд АРК у лютому 2011 року. Під час анексії півострова Росією активно співпрацював з окупантами. Згодом повернувся на материкову частину України і перевівся до Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Джерело: https://dt.ua/UKRAINE/spravu-eksgolovi-apelyaciynogo-sudu-krimu-chornobuka-rozglyane-pecherskiy-sud-kiyeva-327776_.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top