skip to Main Content

Суд скасував заставу для чиновника Львівської міськради, підозрюваного разом із Садовим у справі про продаж землі під індустріальний парк

Апеляційна палата Вищого антиконституційного суду (ВАКС) скасувала рішення першої інстанції про заставу для чиновника Львівської міськради Сергія Коровайника, підозрюваного у зловживанні службовим становищем у справі про продаж землі під будівництво індустріального парку у Львові. Судове засідання завершилося пізно ввечері 10 грудня.

“Суд ухвалив рішення відхилити апеляційну скаргу прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), скасувати рішення суду першої інстанції про грошову заставу та вимогу про здавання закордонного паспорта. Апеляційна палата ВАКС задовольнила клопотання про взяття Сергія Коровайника на поруки”, – зазначено у повідомленні прес-служби міськради.

Згідно з рішенням ВАКС Коровайнику встановили заставу в сумі 153 680 гривень.

Як повідомлялося, директора департаменту містобудування Сергія Коровайника та міського голову Львова Андрія Садового САП підозрює у зловживанні службовим становищем під час продажу земельної ділянки у 24 га під індустріальний парк. Обвинувачення вважає, що чиновники міськради не мали права продавати зазначену ділянку, оскільки вона належить Рясне-Руській сільраді і її цільове призначення – землі сільського господарства, а не промисловості.

У свою чергу чиновники Львівської міськради наполягають на тому, що на момент продажу землі у 2015 році зазначені землі були власністю Львова.

Джерело: https://ua.interfax.com.ua/news/general/629743.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top