skip to Main Content

ПОВНОВАЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ КОЦЮБИНСЬКОГО ОЛЬЗІ МАТЮШИНІЙ ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД НЕ ПОВЕРНУВ

На своїй сторінці у Фейсбуці законно обрана голова Коцюбинської селищної ради Ольга Матюшина повідомила, що сьогодні відбувався суд щодо визнання перевороту влади часів Єременка незаконним. Апеляційна інстанція нам відмовила. Це при тому, що у нас є рішення Верховного Суду, яке доводить, що сесія, яка була 2017 року в жовтні – незаконна і рішення прийняті там не мають жодних юридичних наслідків. Ніхто ніколи Єременка не обирав секретарем.
Чому так відбувається? Ставки дуже високі. Зараз триває процес децентралізації і в ОДА та Мінрегіонбуді всі бачать, що з Ірпенем в Коцюбинському нема межі. Саме тому на перспективному плані ми вже окрема ОТГ.

Маємо всі шанси виконати волю громади і приєднати під час реформи селище до столиці. Для дерибанників Біличанського лісу – це неприйнятна історія. Тому не дивно, що рішення касаційної інстанції апеляція до уваги не бере взагалі.

Це при тому, що Даніш на суді не надавав жодних аргументів, як і депутати, які представляли більшість. А ми надали всі відповідні документи і дали посилання на рішення Верховного Суду. От і принцип змагальності в суді.

Команді Карплюка (Ірпінський міський голова – ред.) треба зробити все, щоб саме вони були на нарадах і в судах і могли відстоювати свої інтереси, а не інтереси громади. Так сталося і сьогодні. Поки ми були в суді, в ОДА про те, що треба нас приєднати до Ірпінської ОТГ клопотав Владислав Євстєфєєв.
Але ми не зупинимось, бо коцюбинчани вже мають 10 років досвіду боротьби і зараз ми дуже близькі до того, щоб перемогти.
Ми чекаємо на повний текст рішення. Вивчаємо його і подаватимемо касацію.

Сьогодні відбувався суд щодо визнання перевороту влади часів Єременка незаконним. Апеляційна інстанція нам відмовила. Це…

Опубліковано Ольгою Матюшиною Понеділок, 27 січня 2020 р.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top