skip to Main Content

Суд заарештував 5 земельних ділянок та 3 будинки екс-міністра доходів

Печерський районний суд Києва наклав арешт на власність компанії, яка входить в орбіту впливу колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про це говориться в рішення суду від 10 вересня.

Зазначається, що все арештоване майно розташоване в елітному смт. Козин (Обухівський район).

Мова йде про майно ТОВ “КУА “Ексельсіор” (колишня назва – ТОВ “КУА “Юніон Фінанс”), підконтрольне екс-міністру Клименко.

В обґрунтування клопотання прокурор ГПУ зазначив, що головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014000000000521 від 18.06.2014 за підозрою колишнього Голови Державної податкової служби України (Міністра доходів і зборів України) Олександр Клименка у вчиненні кримінальних правопорушень.

У цьому кримінальному провадженні розслідуються обставини створення злочинної організації Президентом України Віктором Януковичем, до якої залучено Прем`єр-міністра України Миколи Азарова, заступника Голови, у подальшому Голову Державної податкової служби України, Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка, та участі у вказаній злочинній організації службових осіб системи Державної податкової адміністрації України, у подальшому Державної податкової служби України та Міністерства доходів і зборів України, а також інших невстановлених слідством осіб, з метою вчинення тяжкого злочину проти держави, а саме втілення на рівні держави злочинної схеми незаконного збагачення для себе та близького оточення за рахунок коштів від здійснення організації контрольованого ухилення від сплати податків суб`єктами господарювання – платниками податку на додану вартість.

Зазначається, що з метою легалізації коштів ТОВ «КУА «Ексельсіор» (колишня назва – ТОВ «КУА «Юніон Фінанс») була придбана нерухомість у Київській та Донецький областях.

Усього у такий спосіб злочинною організацією упродовж 2011-2017 років забезпечено легалізацію (відмив) доходів (грошових коштів), одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 6 301 601 270 грн., тобто в особливо великому розмірі.

Так, Печерський суд наклав арешт на:

  • Незавершений будинок (стан готовності – 9%) за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська, будинок 35/3;
  • Земельну ділянку площею 0,0173 га за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська;
  • Земельну ділянку площею 0,1569 га за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська , 4,4А;
  • Земельну ділянку площею 0,3 га за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська , 4,4А;
  • Земельну ділянку площею 0,3 га за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська, 3А;
  • Земельну ділянку площею 0,1977 га за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська, ділянка 35/3;
  • Житловий будинок за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська, будинок 3 , площею 780,6 кв.м.;
  • Житловий будинок за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вулиця Старокиївська, будинок 4 , площею 433,2 кв.м.

Зазначимо, що на сайтах з продажу нерухомості є декілька будинків, виставлених на продаж на вулиці Старокиївській в смт. Козин. Один з них – це трьохповерхова будівля на 15 кімнат, який продають за 5,8 млн. доларів.

Джерело: https://1news.com.ua/tsikave/sud-zaareshtuvav-5-zemelnyh-dilyanok-ta-3-budynky-eks-ministra-dohodiv.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top