skip to Main Content

Суд закрив справу Єфремова щодо “диктаторських законів

Печерський районний суд закрив кримінальну справу щодо екс-нардепів Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна щодо “диктаторських законів”. Про це йдеться в ухвалі судді від 8 листопада.

Адвокати наполягали на тому, що у справі потерпілих немає, а матеріальної шкоди завдано не було.

Суддя Бортницька прийняла рішення щодо закриття справи.

Як повідомлялося, 22 липня Київський апеляційний суд відпустив з-під варти Єфремова і відправив його під домашній арешт з носінням електронного браслета.

16 січня 2017 року Старобільський районний суд Луганської області почав розглядати справу проти Єфремова, обвинуваченого в сепаратизмі, державній зраді, організації захоплення Луганської обласної державної адміністрації, пособництві захопленню управління Служби безпеки України і створенню самопроголошеної “Луганської народної республіки”.

Він був затриманий у Києві 30 липня 2016 року.

Нагадаємо, 16 січня 2014 року депутати підняттям рук, без використання системи “Рада” проголосували за пакет законів, який надавав органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту. Заборонявся, наприклад, рух у колоні з 5 автомобілів, передбачалося покарання за роботу ЗМІ, що не мають державної реєстрації. За організацію будь-якого зібрання або мітингу передбачався штраф і арешт до 10 діб.

Джерело: https://ua.112.ua/suspilstvo/sud-zakryv-spravu-yefremova-shchodo-dyktatorskykh-zakoniv-518882.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top