skip to Main Content

Суд знову продовжив обов’язки екснардепу Крючкову

Суд продовжив дію обов’язків, покладених на колишнього народного депутата, ексголову правління Холдингової компанії «Енергомережа» Дмитра Крючкова, до 28 жовтня.

Таке рішення 28 серпня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Тарас Оксюта за результатами розгляду клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, суд взяв Крючкова під варту з альтернативою застави. Після внесення коштів він вийшов із СІЗО. Пізніше суд неодноразово продовжував дію обов’язків, а останнього разу скасував носіння екснардепом браслету.

У зв’язку з наближенням дати завершення обов’язків прокурор САП просив їх продовжити ще на 2 місяці. Він вказував, що хоч розслідування й завершено, але ризики перешкоджання слідству не зменшилися і продовжують існувати. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив. Він продовжив дію таких обов’язків Крючкова: прибувати за першим викликом; не залишати місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання документи, які надають право для виїзду за кордон.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/06/novyna/polityka/sud-znovu-prodovzhyv-obovyazky-eksnardepu-kryuchkovu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top