skip to Main Content

У Львові викрили «конвертаційний центр», через який виведено близько 90 млн грн (ФОТО)

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито схему привласнення державних коштів суб’єктами господарювання (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, одна із фірм отримувала державні кошти на проведення будівельних робіт. Їх виконання товариство здійснювало власними силами за готівкові кошти, однак, згідно документів, придбання послуг відображалось від іншого підприємства, яке входить до транзитно-конвертаційної групи та діє на території Львівської області. Попередньо встановлено, що загальна сума «проконвертованих» грошей становить близько 90 млн грн.

24 вересня 2020 року проводяться обшуки з метою вилучення документів та речей, які містять фактичні дані про обставини вчинення злочину, розкриття та документування протиправної діяльності транзитно-конвертаційної групи, а також встановлення організаторів та інших причетних до вчинення кримінального правопорушення осіб.

Заходи з викриття здійснювались слідчими Головного управління Нацполіції у Львівській області за оперативного супроводу Головного управління ДФС у Львівській області.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top