skip to Main Content

ВАКС призначив підготовче засідання щодо ексзаступника міністра екології Вакараша

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Вищий антикорупційний суд призначив підготовче судове засідання у справі про обвинувачення колишнього заступника міністра екології та природних ресурсів України Віктора Вакараша у навмисному невідображенні у декларації права користування на будинок та земельну ділянку. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу ВАКС у Facebook.

“Засідання відбудеться завтра, 13 грудня о 10:00”, – йдеться у повідомленні.

Під час досудового слідства, як вказали у САП, встановлено, що вказана особа, перебуваючи на посаді заступника міністра, умисно не відобразила у щорічних деклараціях факт користування домоволодінням та земельною ділянкою. Крім того, він не зазначив квартиру та два автомобілі, які належать його близьким родичам та перебували у його користуванні. Загальна вартість незадекларованих статків сягає понад 6,9 млн грн.

Нагадаємо, заступнику міністра екології та природних ресурсів України 29 серпня 2019 року було повідомлено про підозру у навмисному невідображенні у декларації права користування на будинок та земельну ділянку.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1841005-vaks-priznachiv-pidgotovche-zasidannya-schodo-ekszastupnika-ministra-ekologiyi-vakarasha

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top