skip to Main Content

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВПРИТУЛ НЕ ХОЧЕ БАЧИТИ ЙМОВІРНОГО ВБИВЦЮ

У провадженні Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області слідчого Романовської М.В. перебуває кримінальне провадження № 12019110140001273 від 13.09.2019 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 КК України, внесеного до ЄРДР за заявою Ніколаєнко В.В. щодо зникнення її рідного брата – Шевчука Сергія Вікторовича.

10.09.2019 р. Шевчук С.В. зник безвісти, після того, як завіз автомобіль на ремонт до гаража у м. Василькові, який належить Мусієву Сергію Івановичу (кличка «Мураха», неодноразово судимий за зберігання та збут наркотиків).

07.12.2019 р. той же Мусієв С.І. зі слів працівників міліції, з’явився у відділення поліції та віддав телефон, який належав Шевчуку С.В, а також показав місце, де було захоронене його тіло. Насправді ж Мусієв С.І. або його знайома особа використовували телефон Шевчука С.В., через що і були виявлені.

Слідством допущено ряд грубих помилок у досудовому розслідуванні, що призвело до унеможливлення збору доказів та значно ускладнило встановлення істини у справі.

При усіх цих фактах, не затримано основного можливого підозрюваного Мусієва С.І. в порядку ст. 208 КПК як особу, яка вказала на місце захоронення тіла, надала викрадені речі Шевчука та цілеспрямовано приховувала ознаки злочину, надавала неправдиві покази.

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top