skip to Main Content

Військова прокуратура Центрального регіону України затримала «на гарячому» прикордонника – наркоторговця

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано військовослужбовця Східного регіонального управління ДПС України за фактом незаконного збуту наркотичних засобів, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Установлено, що військовослужбовець Держприкордонслужби України, діючи за попередньою змовою з невстановленими на даний час особами, налагодив систематичний збут особливо небезпечних наркотичних засобів цивільному населенню.

Так, 27.07.2020 він реалізував громадянину України, який діяв під контролем правоохоронних органів, особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, вагою 5 гр. за 2 500 грн.

У подальшому вказаний військовослужбовець ДПС запропонував цьому ж громадянину придбати ще одну «порцію» канабісу, вагою 100 гр. за 50 000 грн.

07.09.2020 військовий-наркоділок реалізував частину попередньо обіцяного наркотичного засобу вагою 3 гр. зазначеному громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів, отримавши за це 1 500 грн., після чого був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України в порядку ст. 208 КПК України.

Джерело: vppnr.gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top