skip to Main Content

З гонитвою і затриманням: силовики зловили шахрая, який прикривався зв’язками «на самому верху»

ГПУ і ГФС спіймали шахрая , який прикриваючись зв’язками на самому верху продавав своїм покупцям підроблені коштовні аксесуари.

12 вересня ГПУ і ГФС спіймали шахрая Оленксандра Ліцкевича, який прикриваючись зв’язками “на самому верху” продавав своїм покупцям підроблені коштовні аксесуари. Його обороти сягали 1 000 000 $ в місяць.

Про це повідломляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на From-ua.com.

Під час затримання він намагався сховатися, а потім не реагуючи на поліцейські машини, влаштував погоню на елітному Мерседес S222 Coupe. Під час затримання шахрая був оголошений план перехоплення.
Незважаючи на спроби втекти він був затриманий.

“Хочемо нагадати, що це той “барига”, який прикривався впливовими правоохоронцями, з якими, за словами самого Ліцкевича, він відпочивав на елітній яхті, купленої на гроші ошуканих клієнтів. При затриманні підозрюваний Ліцкевич намагався сховатися від поліції, був оголошений план перехоплення”, – відзначило джерело видання.

За період незаконної торгівлі за прикриттям зв’язками “на самому верху”, він заволодів великими сумами коштів обдурених покупців.

Джерело: https://narodna-pravda.ua/2019/09/12/z-gonytvoyu-i-zatrymannyam-sylovyky-zlovyly-shahraya-yakyj-prykryvav-zv-yazkamy-na-samomu-verhu/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top