skip to Main Content

Заволодіння коштами на будівництво житла для військовослужбовців – посадовець ЗСУ постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього виконуючого обов’язки директора державного підприємства зі сфери управління Міністерства оборони України, який наразі обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України. Посадовець обвинувачується у привласненні, розтраті або заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 2 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань. Процесуальне керівництво – військова прокуратура Центрального регіону України.

Слідством встановлено, що обвинувачений,  користуючись своїм службовим становищем,  привласнив закуплені за гроші державного підприємства товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 тисяч гривень. Також він заволодів, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від підприємства, грошовими коштами в сумі 482 тисячі гривень, які були виділені Міністерством оборони України на будівництво житла для військовослужбовців.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/zavolodinnya-koshtami-na-budivnictvo-zhitla-dlya-viyskovosluzhbovciv-posadovec-zsu-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top