skip to Main Content

Журналіст повідомив, що СБУ проводить обшуки у партнерів та родичів Геннадія Корбана

У Дніпрі Служба безпеки України і працівники податкової поліції проводять масштабні обшуки у бізнес-партнерів, друзів і рідних бізнесмена, колишнього заступника голови Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана. Про це повідомив редактор “Цензор.Нет” Юрій Бутусов у Facebook.

За його словами, обшуки проводять десятки співробітників СБУ, Генпрокуратура і податкова міліція центральних апаратів, які прибули з Києва.

“Справи відкриті за підозрою в ухилянні від сплати податків різними компаніями, не пов’язаними між собою. Підстава – рішення Шевченківського суду Києва. Одночасно в рамках розслідування різних кримінальних справ відбуваються масові виїмки документів міськради Дніпра. Однак жодна людина не затримана, нікому не висунули підозри”, – написав Бутусов.

У коментарі Юрію Бутусову сам Корбан повідомив, що від міського голови Дніпра Бориса Філатова вимагають знятися з виборів.

“Кисіль (народний депутат “Слуги народу”) без довгих розмов сказав мені, що міський голова Дніпра Борис Філатов повинен знятися з виборів. Я запитав його, з якого дива це робити Філатову. Кисіль сказав просто – “інакше у вас будуть проблеми”. Тобто “слуга народу” прямо погрожував мені, щоб вплинув на міського голову, бо вони хочуть висунути свого кандидата, а шансів виграти у Філатова у їхнього кандидата немає”, – вважає Корбан.

За повідомленням Бутусова, після того, як він відмовився говорити на цю тему з міським головою, почалося відкриття низки кримінальних справ.

Нагадаємо, у кінці липня у Дніпропетровському облавтодорі СБУ проводила масові обшуки, пов’язані з “можливим поглинанням і доведенням підприємства до банкрутства”.

Джерело: 5.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top