skip to Main Content

1500 доларів за вплив на слідчого задля повернення арештованого авто – керівниця одного з відділів Волинської поліції підозрюється у шахрайстві

Слідчі теритріального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступниці начальника одного з відділів  ГУ Нацполіції у Волинській області.

За даними слідства, слідчий Луцького ВП ГУ Нацполіції у Волинській області під час проведення огляду місця події вилучив автомобіль марки «Volkswagen Bora», на який згодом було накладено арешт.

У лютому 2020 року, посадовиця, перебуваючи в м. Луцьку, зустрілася з потерпілим з питань проведення слідства по його справі. В ході спілкування з’ясувавши, що громадянин хоче повернути згаданий автомобіль та документи, правоохоронниця переконала його про можливість “вирішення” вказаного питання шляхом нібито надання слідчому 1500 доларів США за повернення авто, з яких 300 доларів США адвокату за нібито оформлення документів.

Надалі, повідомивши потерпілому завідомо неправдиві відомості про факт спілкування із слідчим з приводу повернення транспортного засобу, працівниця поліції одержала 500 доларів США, як першу частину неправомірної вигоди для слідчого.

Згодом, 27 квітня 2020 року вона одержала від громадянина другу частину грошей у сумі 700 доларів США, не маючи наміру передавати вказані грошові кошти слідчому, який розслідував провадження.

Таким чином, посадовиця підозрюється у підбурюванні до закінченого замаху на надання третій особі – службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення останньою – службовою особою, яка займає відповідальне становище, в інтересах того, хто надає таку вигоду, дії з використанням наданої їй службового становища та у шахрайстві (ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК України, ч. 1 ст. 190 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді караються позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області, оперативний супровід – Волинське Управління ДВБ Нацполіції.

Джерело: dbr.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top