Чинний депутат від президентської партії “Слуга народу” Олег Семінський готовий був віддати $7 млн за отримання депутатського мандату. Про це свідчить запис розмови, який опублікувало інтернет-видання “Цензор.нет“.За даними ЗМІ, на оприлюдненому аудіозаписі начебто Семінський ділиться планами про свою політичну перспективу з колишнім міністром транспорту і зв’язку Миколою Рудьковським. Каже, що готовий балотуватися від будь-якої з партій. Також озвучує суму, яку готовий заплатити – власне $7 млн.

“Домовившись з тобою і підписавши понятійний документ, я страхуюся елементарно. Я потрапляю в список тієї чи іншої партії – 7 “лимонів” у мене для цього є. І ми йдемо від моменту, про який ти говориш – тиск. Я не буду займатися публічною політикою. У мене в цьому немає необхідності. Але я отримую мандат. І поки не знімуть недоторканність, поки буде можливість… Аж до комуністів”, – заявляє він.

Зауважимо, що у 2019 році Семінський став народним депутатом Верховної Ради від партії “Слуга народу” по 205-му округу в Чернігівській області.

Нагадаємо, наприкінці лютого в СБУ повідомили про розкриття резонансного злочину, що стався ще у 2012 році. Йдеться про викрадення Семінського, коли він був очільником “Нафтогазвидобування”. Слідство з’ясувало, що експосадовця більше 3 років утримували в нелюдських умовах, катували і вимагали гроші в його родичів – $200 млн. Замовив злочин, за даними СБУ, колишній бізнес-партнер Семінського – Микола Рудьковський. Йому вручили підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу просто в аеропорту, коли Рудьковський повернувся до Києва.