skip to Main Content

У суддів, які винесли скандальне рішення щодо “ПриватБанку”, знайшли таємну нерухомість

Двоє з трьох суддів, які визнали націоналізацію “ПриватБанку” незаконною, збрехали в деклараціях, не вказавши в них будинки і квартиру, якими регулярно користуються.

Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

Йдеться про суддів Окружного адміністративного суду Києва Ігоря Качура та виконуючого обов’язки голови суду Володимира Келеберда.

У сюжеті йдеться, що Качур щоранку виїжджає на роботу із заміського будинку в селі Іванковичі, користування яким він не вказав у своїй декларації. Земля, на якій розташований будинок з штучним ставком, будкою охорони, власної каплицею і гостьовим будиночком, належить батькові судді Анатолію Качура.

Крім цього, у власності родини Качура не менше восьми квартир в Печерському районі столиці, чотири з яких він купив під час суддівства Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК). Серед них – три квартири в житловому комплексі Бульвар Фонтанів, ціни на які стартують від 3,5 млн грн.

На них, за словами Качура-старшого, заробив теж він – нібито завдяки “лобізму законопроектів” за часів роботи у Верховній Раді і Кабінеті міністрів.

Інший суддя з трійки у справі про Приватбанку – Володимир Келеберда – не вказав в декларації заміський будинок в селищі Літки. Будинок, відповідно до сюжету, знаходиться у власності його колишньої дружини Олени Келеберди. Незважаючи на розлучення, пара, за словами консьєржів, продовжує спільно жити в київській квартирі. Також журналісти зафіксували, як Келеберда в домашньому одязі ходить біля будинку своєї колишньої дружини. За словами судді, приїжджає він туди до своїх дітей.

У 2013-2015-х роках ділянки тут отримала екс-дружина судді і його мати Марія Келеберда. Незважаючи на розлучення, в липні 2019 го року, поруч з ділянками Олени Келеберди отримав ділянку і брат судді Сергій Келеберда.

Як повідомляв “Апостроф” Господарський суд Києва 24 вересня планував почати розгляд по суті позову екс-акціонерів “ПриватБанку” (Київ) Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd. про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку від 21 грудня 2016 року, між Мінфіном і особами, що були на той момент його акціонерами.

Джерело: https://apostrophe.ua/ua/news/economy/banks/2019-09-24/u-sudey-prinyavshih-skandalnoe-reshenie-po-privatbanku-obnarujilas-taynaya-nedvijimost/175471

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top