skip to Main Content

ДБР повідомило про підозру у хуліганстві генерал-лейтенанту запасу Служби безпеки України (ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому керівнику Харківського управління Служби безпеки України. Експравоохоронець підозрюється у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю (ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що генерал-лейтенант запасу СБУ 12 червня 2015 року, рухаючись на автомобілі «Volkswagen Touareg» по вул. Лаврській у м. Києві, обігнав та примусово зупинив автомобіль активіста ГО «Автомайдан». Після цього експравоохоронець завдав тілесні ушкодження потерпілому.

Під час вручення письмового повідомлення про підозру колишній посадовець СБУ зачинився у власній квартирі та відмовився отримувати від слідчих ДБР будь-які процесуальні документи.
У зв’язку з цим, відповідно до ст. 278 Кримінального процесуального кодексу України, письмове повідомлення про підозру направлено у спосіб, передбачений законодавством.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/dbr-povidomilo-pro-pidozru-u-khuliganstvi-general-leytenantu-zapasu-sluzhbi-bezpeki-ukraini-video

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top