skip to Main Content

СПРАВА ДБР ЩОДО СУБПІДРЯДНИКА, ЯКИЙ НАЧЕБТО ОТРИМАВ ХАБАР ДЛЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ КМУ, РОЗСИПАЛАСЬ У ЗВ’ЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ ДОКАЗОВОЇ БАЗИ

Слідчим суддею Печерського районного суду Києва було скасовано повідомлення про підозру бізнесмену, якому інкримінували пособництво у вимаганні неправомірної вигоди, частину якої за словами слідчих ДБР, він передав начальнику одного з управлінь секретаріату Кабінету міністрів України.

ДБР повідомляло, що саме пособник займався безпосередньою передачею хабара чиновнику секретаріату Кабміну. Розмір хабара становить 2,5 млн гривень. Чиновнику було повідомлено про підозру на тиждень раніше за пособника.

За словами захисника підозрюваного пособника – адвоката АО “Баррістерс” Максима Джеваги, судом спростована обґрунтованість підозри, визнано, що доказами, зібраними обвинуваченням, подія злочину та причетність до нього цієї особи, не доводиться.

Раніше прокурором було оголошено про достатність у нього доказів для доведення вини особи, та повідомлено про завершення досудового розслідування.

Підставою для відкриття провадження, були шахрайські дії певних осіб (підприємців), які привласнили кошти державного бюджету за виконані будівельні роботи і не розрахувались з субпідрядниками, робочими та постачальниками будівельних матеріалів.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top