skip to Main Content

Британський інвестор шукає захисту в Україні

Історія Джона Д. є трагічною. Під час відпочинку Джона та його дружини в Індії, близько десяти років тому, з нею стався нещасний випадок (падіння з висоти), в результаті чого жінка загинула на місці. Джона звинуватили у вбивстві його дружини. При розслідуванні справи британські правоохоронці приховали існування двох свідків, які бачили, що під час нещасного випадку Джон знаходився на великий відстані від жінки, у зв’язку з чим не міг заподіяти їй шкоду та спричинити її смерть…

17 місяців Джон знаходився під вартою. Після виїзду адвокатів до Індії, свідків було знайдено та у подальшому справу було закрито. Але вказані події викликали резонанс у суспільстві, у результаті чого, як вважає клієнт, поліція почала політично мотивоване кримінальне переслідування, відвідуючи клієнтів Джона по бізнесу для пошуку нових обвинувачень. У зв‘язку з цим він прийняв рішення переїхати до України. Тут Джон створив для українців нові робочі місця та одружився на громадянці України.

Враховуючи викладені обставини, Джон планує звернутися до органів влади для отримання відповідного статусу, який би унеможливив його екстрадицію. Представляти інтереси містера Д. в Україні буде адвокатське об’єднання “Баррістерс”.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Олександр Оніщенко запросив у Великій Британії притулок у зв’зку із політичними переслідуваннями українських правоохоронців.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top