skip to Main Content

Керівниця відділенням банку в Києві вкрала 1 067 624 гривні з пенсійних карток

Голова територіального відділення державного банку у Києві вигадала шахрайську схему, завдяки якій обікрала банк та його клієнтів на понад мільйон гривень. Прокуратура Києва вже повідомила жінці про підозру.

Слідство встановило, що у жовтні 2018 року керівниця банківського відділення у змові з іншими людьми та зі зловживанням службового становища організувала та реалізувала злочинну схему. Про це розповіли на офіційному сайті прокуратури Києва.

Як саме жінка вкрала гроші?

Підозрювана організувала видачу платіжних банківських карт, причому клієнти – номінальні власники цих карт присутніми не були. І далі (звісно – без відома клієнтів) жінка здійснювала переказ коштів із пенсійних рахунків на ці “липові” картки. Після цього керівниця відділення передала банківські карти іншим людям, щоб ті просто знімали з них гроші.

Саме у такий спосіб, пише прокуратура, жінка заволоділа грошима клієнтів банку на 356 тисяч 234 гривні, і грошима банку на 711 тисяч 390 гривень, що в сумі склало понад мільйон гривень. Тож зазначену керівницю підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах та зловживанні службовим становищем.

Наразі у прокуратурі міркують, який у суді проситимуть для жінки запобіжний захід. Якщо суд зрештою визнає жінку винною, вона може потрапити до в’язниці на 12 років, та ще й втратити усе своє майно.

Джерело: https://24tv.ua/kerivnitsya_viddilennyam_banku_v_kiyevi_vkrala_1_067_624_grivni_z_pensiynih_kartok_n1232444

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top