skip to Main Content

У ФРАНЦІЇ СУД ЛІЛЛЯ ЗАСУДИВ 9 УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ ДО ТЮРЕМНИХ ТЕРМІНІВ ВІД 5 ДО 8 РОКІВ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯ КОКАІНУ З ВЕНЕСУЕЛИ

Моряки стверджують, що перевозили 2,3 тонни кокаїну під загрозою; вартість вантажу при перепродажі на європейському ринку могла становити 360 мільйонів євро.

Знайдена на кораблі партія склала 20% від обсягу всіх вилучень кокаїну у Франції в 2015 році Генеральний директорат митних і непрямих податків Франції

Кримінальний суд французького міста Лілля засудив дев’ятьох українських моряків до тюремних термінів – від 5 до 8 років – за звинуваченням у перевезенні кокаїну в 2015 році з Венесуели. Про це повідомляє Ouest France.

“Вирок очікувався протягом 4 років. У грудні 2015 року 2,3 тонни кокаїну було вилучено на вантажному судні, яке було затримане у Булоні-сюр-Міра. На борту перебували дев’ятеро українських моряків, які запевнили, що перевезли цей величезний запас кокаїну під загрозою”, – йдеться у повідомленні.

Суд також засудив їх разом і окремо до штрафу у розмірі 75 мільйонів євро на вимогу митниці. Для всіх засуджених, крім одного, встановлено довічну заборону на відвідування Франції.

Вирок був винесений у вівторок, 10 вересня.

Кокаїн перевозився з Венесуели. Ця партія становила 20% від обсягу всіх вилучень кокаїну у Франції в 2015 році.

Начальники екіпажу – грузинський капітан, а також громадянин Туреччини і ще один українець пізніше повинні постати перед спеціальним судом присяжних.

11 грудня 2015 року патрульний катер виявив вантажне судно в дуже поганому стані під молдавським прапором біля берегів Па-де-Кале. По рації капітан “Карибської пальми” (Carib Palm ) повідомив представникам французької влади, що він прямував з колумбійського міста Картахени в польське місто Гданськ на ремонт.

Його попросили зупинитися в порту Булонь-сюр-Мер. Під час перевірки правоохоронці знайшли на кораблі схованку, де було 2,3 тонни кокаїну, чистота якого становила, в середньому, 75%, а його ціна при продажу – 75 мільйонів євро, і 360 мільйонів євро при перепродажі на європейському ринку.

Розслідування міжрегіональної спеціалізованої юрисдикції встановило, що судно знаходилося в столиці домініканської республіки Санто-Домінго з вересня 2015 року. Потім воно вирушило в Картахену, а 16 листопада зупинилось біля узбережжя Венесуели, де було перевантажене.

ДЖЕРЕЛО:

https://ua.112.ua/svit/u-frantsii-sud-lillia-zasudyv-9-ukrainskykh-moriakiv-do-tiuremnykh-terminiv-vid-5-do-8-rokiv-za-perevezennia-kokainu-z-venesuely-506863.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top