skip to Main Content

Укренерго подала до суду на Мінекоенерго за бездіяльність

Укренерго судиться з профільним міністерством через затримки в погодженні інвестпрограм

НЕК Укренерго подала позов до Окружного адміністративного суду Києва на Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища через затримки в погодженні інвестпрограми на 2020 рік. Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

“Укренерго просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправною бездіяльність Мінекоенерго, яке критично затягує узгодження інвестиційної програми компанії на 2020 рік, а також зобов’язати Міністерство швидше узгодити цей документ”, – йдеться в повідомленні.

У компанії уточнюють, що подали інвестпрограму на розгляд міністерства ще 25 вересня. “Критичність ситуації полягає в тому, що без узгодження інвестпрограми з боку галузевого міністерства Укренерго не може подати її на затвердження в НКРЕКП”, – відзначають у компанії.

Крім того в Укренерго говорять про те, що в разі не погодження інвестпрограми на 2020 рік до кінця року, з 1 січня автоматично блокується можливість для реалізації всіх проектів будівництва та реконструкції мереж, розрахунків із контрагентами-підрядниками, зокрема – в рамках міжнародних інвестпроектів .

У компанії нагадують, що проект інвестиційної програми на 2020 рік пройшов відкрите обговорення 23 вересня й отримав згоду від 22 облдержадміністрацій. 25 вересня проект програми представлений Мінекоенерго для узгодження.

“Укренерго не отримала після цього ні зауважень до документа, ні його узгодження. У зв’язку з цим, на адресу Мінекоенерго були наплавлені листи з проханням прискорити узгодження проекту інвестиційної програми. При цьому, відповідно до законодавства термін розгляду такого виду документів не може перевищувати одного місяці з дати надходження”, – уточнюють у компанії.

В Укренерго кажуть, що це не перший позов проти галузевого міністерства. Зокрема, 15 липня Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов компанії до Міненерговугілля і визнав протиправною його бездіяльність щодо тривалого блокування узгодження платіжних доручень для контрагентів Укренерго.

  • У листопаді в Укренерго заявили, що у компанії не вистачає грошей на виплати за “зеленим” тарифом.

Джерело: https://ua-news.liga.net/economics/news/ukrenergo-podala-do-sudu-na-minekoenergo-za-bezdiyalnist

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top