skip to Main Content

ВАКС продовжив запобіжний захід ексзаступникові очільника МінТОТ ще на 60 діб

У четвер, 3 вересня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та продовжила строк дії запобіжного заходу ексзаступникові міністра з питань тимчасово окупованих територій у вигляді нічного домашнього арешту.
Підозрюваному заборонено залишати житло в нічний час доби – із 22:00 і до 6:00 ранку ще на 60 діб – до 2 листопада 2020 року включно.

Ексзаступникові міністра також продовжили строк дії покладених процесуальних обов’язків: прибувати до суду за кожним його викликом; утримуватися від спілкування із обвинуваченим та свідками; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну; носити електронний засіб контролю.

Розгляд кримінального провадження по суті за обвинуваченням ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та його ймовірного спільника заплановано на 8 вересня 2020 року на 14:00.

Нагадаємо, ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та його ймовірного спільника обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст.27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 КК України.

За версією слідства, підозрювані вимагали понад 1 мільйон доларів США за надання певних послуг.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: court.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top