skip to Main Content

Засідання Постійної комісії Київради обернулось у скандал: депутат Білоцерковець та КП «Київське інвестиційне агентство» лобіюють забудову Олексадрівської клінічної лікарні

У вівторок, 22 червня, відбулось чергове засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку КМР, на якому депутат від УДАРу Дмитро Білоцерковець разом з однопартійцями наполягали на створенні приватного паркінгу на території Олександрівської клінічної лікарні, що розташована у центрі міста.

Пан Білоцерковець під час засідання комісії давав умовні «маячки», зокрема, іншому ударівцю Андрію Страннікову та всіляко підтримував доповідача, в. о. генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» (далі – КП «КІА»), Євгенію Авраменко, котра зарекомендувала себе, як досить зухвала персона, адже саме вона давала вказівки членам комісії – депутатам Київради: що і як треба робити, аби даний Проект рішення підтримали на комісії й винесли на розгляд на пленарне засідання сесії Київської міської ради.

Поява Євгенії Авраменко на трибуні Київради не є винятковою. Нещодавно вона слізно просила депутатів підтримати проект рішення про «матеріальну допомогу» з міського бюджету до зарплати робітникам КП «КІА» у розмірі 25 млн гривень. Це свідчить про те, що агентство не в змозі забезпечувати себе самостійно, інакше б їх працівники не прохали міську владу про матеріальну допомогу.

Слід зазначити, що запропонований інвестиційний проект взагалі незрозумілий, бо не заохочує інтереси платників податків. КП «КІА» вирішило допомогти набити грішми гаманці інвестора, який буде заробляти на землі, котра належить громаді міста. Тим паче, як це буває у Києві, на місці паркінгу може вирости багатоповерхівка.

До того ж територію Олександрівської лікарні на Шовковичній, 39/1 вже багато років хочуть привласнити забудовники. В цьому контексті слід пригадати нещодавнє рішення Київради щодо схвалення скандального ДПТ Мінського масиву, де тепер почнуть будівництво житлового комплексу в 32-і багатоповерхівки. За результатами голосування, найбільшу підтримку проекту виявили у фракції «УДАР», членом якої є Богдан Чорній – поплічник Столара, котрий підтримує будь-які ініціативи забудовників. Тому ударівці вирішили підзаробити на новій жилі та під виглядом інвестиційного проекту забудувати Олександрівську лікарню не тільки паркінгом, а можливо і ЖК.

Такий жвавий інтерес «дороговказа» УДАРу, пана Білоцерковця, стає зрозумілим на тлі малих прибутків з МАФів, тому депутат активно шукає «підробіток» і всіляко нагадує Богдану Чорнію про допомогу на виборах до Київради. Таким чином, він очікує на «подяку» від Чорнія.

Пану Чорнію не звикати виносити на розгляд  постійних комісій Київради космічні проекти, аби також підзаробити.

Чому космічні? Бо жага до грошей і схем затьмарює здоровий глузд – заступник генерального директора КП «КІА» забуває про десятки незакінчених інвестиційних проектів, які тягнуться аж з 2015 року. У той же час він пропонує комісіям Київради недолугі проекти.

До цих проектів також долучається пан Білоцерковець, у якого справи йдуть і так не найкращим чином, бо так, за «копійки», підставлятися ще треба вміти.

Коштовність запропонованого на Постійній комісії Проекту рішення Про розгляд проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до додатку до рішення Київської міської ради від 24 червня 2004 року № 322/1532 «Про затвердження переліку об’єктів реконструкції, реставрації, незавершеного будівництва, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва» (доручення заступника міського голови – секретаря Київської міської ради від 01.06.2021 № 08/231-1786/ПР) становить 98 – 100 млн гривень. Окупність даного проекту, зі слів в. о. генерального керівника КП «Київське інвестиційне агенство», Євгенії Авраменко, становить 9 років.

Так, це доволі дивна історія, бо під час розгляду рішення мікрофон Київради не стихав під час виступів Дмитра Білоцерковця, Андрія Страннікова та Євгенії Авраменко (керівник КП «КІА»). І тоді, коли даний проект рішення не підтримали, Білоцерковець з Чорнієм відразу покинули залу.

Охочих щось побудувати в елітному кварталі, на Липках, чимало, але чи обмежаться інвестори побудовою паркінгу? Тим не менш, депутати з інших фракцій не дозволили прийняти таке рішення і це з урахуванням того, що в бюджетній комісії 12 ударівців.

Нагадаємо, що депутат Чорній підозрюється у фінансуванні тероризму, а його статки у 10 разів перевищують доходи.

В минулому матеріалі Спеціальні кореспонденти розповіли, як ексміністр економіки Абромавичус та депутат Київради Чорній саботують будівництво школи на Оболоні.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top