skip to Main Content

ЗЕ!ДЕПУТАТ ЛЮДМИЛА БУЙМІСТЕР ПРИХОВУЄ ВИДАТКИ НА ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ В РОЗМІРІ БЛИЗЬКО ТРЬОХ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ НА МІСЯЦЬ

Сьогодні вже ні для кого не секрет, що депутати вміють заробляти і витрачати свої статки “в чорну”. Яскравим прикладом такої діяльності є депутатка партії “Слуга народу” Людмила Буймістер. Якщо переглянути її декларацію, то вона далеко не бідна людина. Але, чому в розділі видатки вона не показує утримання своєї громадської приймальні в центрі столиці? Залишається лише здогадуватись.

Громадська приймальня депутатки Буймістер знаходиться в елітному бізнес-центрі “Carnegie Tower”, що знаходиться в центрі столиці за адресою: Кловський узвіз, 7А,  на 23 поверсі,

Середня вартість офісу за цією адресою приблизно три тисячі доларів за одне офісне приміщення.

 

В даний момент це еквівалентно близько 80 000 гривень на місяць. Суттєва сума, навіть для витрат народних депутатів, в яких заробітна платня набагато менша. Проаналізувавши декларацію народної депутатки бачимо, що видатків такого рівня і на такі цілі не передбачено. Тобто, вірогідніше за все, що ця “стаття розходів” є тіньовою і здійснюється за кошти, що не фігурують в офіційній декларації депутатки.

 

Тут вже питання до правоохоронних органів та НАЗК – звідки кошти та чому вони не обліковуються відповідно до чинного законодавства?

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top